PLASTPOL 2022

TRADESHOW

PLASTPOL 2022 - XXVI Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy

Kiedy: Wtorek, 24 maja - piątek, 27 maja

Gdzie: Stoisko E-36, Targi Kielce

Zapraszamy na stoisko E-36, gdzie zaprezentujemy najnowsze rozwiązania i szeroką ofertę produktów. Nasz lokalny zespół ekspertów jest gotów do pomocy na każdym etapie projektu.

  • Poznaj innowacyjne rozwiązania naszych dostawców.
  • Zapoznaj się z ofertą dedykowaną końcowym rynkom, ze szczególnym uwzględnieniem branż motoryzacyjnej i opakowaniowej.
  • Poznaj naszą ofertą dotyczącą gospodarki w obiegu zamkniętym i dowiedz się, jak możemy pomóc naszym Klientom w osiągnięciu celów w obszarze zrównoważonego rozwoju.
  • Sprawdź nasze dodatkowe możliwości i produkty pochodzące z firmy Nevicolor, która niedawno dołączyła do rodziny Nexeo.

NIE STÓJ W KOLEJCE: Zarejestruj się już używając kodu PL2022 i otrzymaj zaproszenie online! 

Zarejestruj się teraz

Informacje o wydarzeniu

PLASTPOL to największe targi przetwórstwa tworzyw sztucznych w Polsce i Europie Środkowej. XXVI Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy są miejscem spotkań przedstawicieli największych firm zajmujących się przetwórstwem tworzyw sztucznych, którzy prezentują swoje najnowsze osiągnięcia: urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych, formy i narzędzia stosowane w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, tworzyw sztucznych, komponentów, technologii recyklingu oraz systemów informatycznych w przetwórstwie tworzyw sztucznych.

Kontynuowana jest tradycja seminariów przygotowywanych przez Plastech-INFO, na których prezentowane są najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Have a Question?